DOŚWIADCZENIE

Dzięki naszemu doświadczeniu przygotujemy dla Państwa każdy typ konstrukcji, od najprostszych po najbardziej złożone. Dla naszych fachowców ze stolarni w Poznaniu balustrady szklane z litego szkła, balustrady drewniane czy schody drewniane są codziennymi, mniejszymi i większymi, wyzwaniami, których chętnie się podejmują.

Drewno jest dla nas surowcem, z którym pracujemy od lat, doskonale znamy jego zalety i sposoby, by przekazać owe zalety na tworzone z drewna wyroby. Malowana proszkowo stal i hartowane szkło to także materiały, z którymi mamy do czynienia na co dzień, dlatego żadna realizacja, nawet najbardziej skomplikowana, nie jest dla nas niewykonalna. Ponadto wieloletnia praktyka zapewnia dokładne, sumiennie i odpowiednie dla materiału wykonanie Twojego zamówienia.

Nasze projekty tworzymy wspólnie z klientami w oparciu o ich pomysły i naszą wiedzę. Sprawia to, że każde nasze zlecenie jest maksymalnie dopasowane do potrzeby klienta z zachowaniem sztuki stolarskiej.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Dzięki najnowszej technologii skrawania drewna w naszej stolarni powstają dla Państwa produkty o najwyższej jakości wykończenia . Pasja jaka nam towarzyszy w budowie naszych schodów plus technologia z jakiej korzystamy na co dzień, sprawiają, że wykonywane przez nas produkty są bezapelacyjnie prawdziwym rzemiosłem współczesnego świata.

Park maszynowy, z którego korzystamy w stolarni w Poznaniu przy tworzeniu balustrad z litego szkła, balustrad drewnianych czy schodów drewnianych i innych produktów, to zaawansowane technicznie urządzenia, przeznaczone do obróbki drewna, stali i szkła.

Wysoki standard realizowanych zamówień wynika z nowoczesnych maszyn, doświadczenia, szerokiej wiedzy i talentu stolarskiego. Mamy pełną świadomość, że nasze schody i balustrady są czymś więcej niż tylko dekoracją, są ponadczasowym wytworem technologicznym, który musi się zmagać niejednokrotnie z intensywną eksploatacją przez długie lata, dlatego tak dużą wagę przykładamy do jakości wykonania.